Házejme trus!

30. července 2013 v 15:57 | Eliza |  Zápisky
Jelikož jsem se již minulým článkem rozhodla vás mořit vlastní osobností, budu v tom pokračovat. Sámo, přidám i další kapitoly povídek, možná i něco nového sesmolím, ale nyní si Elizka potřebuje vylít hlavinku (a to ostatní taky...). Slabé nátury spořádaně odejdou.


Prázdniny jsou ve své polovině, což mě z nějakého důvodu děsí a vytáčí zároveň.
Nedávno jsem si sepsala seznam, co vše bych chtěla stihnout do konce léta a při pohledu na něj mě začíná chytat amok. Chtěla jsem jezdit na bruslích, zarajtovat si na koních, zkusit paintball a přečíst nějaké ty knihy, ale ve výsledku to vypadá tak, že venku je na umření, prší, nebo sedím za notebookem s nohama nahoře a odmítám se hnout.
Jsem veskrze aktivní člověk, jak vidno.
A přitom vím, že si za to můžu sama.
Ale ne všechno je na pytel, abych si jenom nestěžovala. Kamarádi, jak ti reální, tak ti netoví, jsou supr, je s nimi sranda a všechno to zvládají vybalancovat, za což jim děkuji.
Abych netrousila při svém prvním veřejném výlevu jenom bláboly, přidám i nějaké životní moudro. Připravte si propisky, notýsky a foťáky. Tohle se často nevidí.
Pár lidí mě nemá rádo. Občas víc než pár. Někdy kvůli tomu, že jsem krapet živel a neumím se korigovat, někdy žárlí a někdy to ani já sama nechápu. Docela dlouho jsem se kvůli tomu dožírala, protože mi není dvakrát dobře, když jsem v nějaké skupině nevitaná, ale konečně mi došlo, že na názoru těch lidí nezáleží.
Nemůžete si kazit život úvahami nad tím, proč vás Pepa s Jarmilkou nemají rádi. Hoďte na ně bobek,. Pořádnej.
Ve skutečnosti záleží na lidech, kteří vás rádi mají, protože narozdíl od haterů, oni mají obvykle důvod. Je mi smutno, když vidím, jak se tím někdo trápí a přiznám se, nestydím se troubům dát po čuni. U těch pak alespoň vím, že proč mě nesnáší.
Takže nyní házím pomyslný trus na své nenávistné kolegy. I love you guys. Možná časem vyhlásím konkurz.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ayre Ayre | E-mail | Web | 2. srpna 2013 v 19:28 | Reagovat

Super článek! :-) Paintball je super! Určitě zkus :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama