Ne, vážně, ještě jsem neumřela...

15. září 2013 v 14:55 | Eliza |  Zápisky
Poslední článek jsem přidala někdy v neděli, ale mám dojem, jakoby to bylo minulý rok...*Rychle překontroluje datum, jestli náhodou nemá pravdu.*
Kolem mě se pořád něco děje (škola se děje), takže není moc času (nebo vůle) psát. I když se fakt úporně snažím, učebnice němčiny si od loňského roku ještě jako kamarády přibrala matiku a fyziku, takže jsem skutečně v oslabení.


Jak jste si jistě všimli (kdo si nevšimnul, tenby potřeboval přeočkovat), blog vyhlásil soutěž (jsem příliš líná na přepisování názvu, ale víte, vo co go, že? xD).
Narozdíl od mnohých, fanfiction posedlých, autorů nesdílím nadšení, nebo ne úplně. Samozřejmě, že jsem posedlá spoustami knih, fanfic píšu i čtu (NIKDY se mě neptejte jakou FF čtu. Nikdy.) a jsem zamilovaná do minimálně jedné postavy z každého fandomu (skoro xD), ale prostě to neumím napsat (a přiznat to mě stálo krabici rybízového džusu na uklidněnou).
Kdybych potkala svojí nejoblíbenější knižní postavu, omdlím, a to asi nebude úplně ten nejlepší materiál k sepsání.
Každopádně, zkusím to, abyste se měli čemu zasmát. Smích je zdravej.

Taky začala škola, řekla bych, že někteří už zaregistrovali (já konkrétně v pátek. Tento pátek.). Takže nebude tolik času, prostě ne, a za to se omlouvám. I SBčkám, které rozhodně nestihnu oběhnout víc jak dvakrát týdně, ale budu se snažit, alespoň třeba někoho, nebo na směny. Někdy se ovšem ani to nezadaří a já doufám, že na mě nezanevřete :/

Tož, přeji vám hodně zdaru, jak s psaním, tak se školou a já se jdu pokoušet plodit zázrak. Do soutěže. Držte mi palce, budu to potřebovat... Předem se omlouvám všem, kteří ho budou znát. A jenom aby bylo jasno, já VŮBEC nevím, co dělám.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama