2013, hoďme řeč...

23. prosince 2013 v 11:42 | Eliza |  Téma týdne
Téma týdne: 2013

Je tomu už víc jak rok od konce světa. Nějak nenastal, ale v některých ohledech to bylo opravdu těsné...
Rok 2013 byl určitě pro někoho tím nejšťastnějším v životě. Někdo ho přežil ve zdraví, jakž takž a někdo kdyby věděl, jak to tenhle rok bude, oběsil se na světýlkách od vánočního stromečku.
Ale všechno má svoje světlé i stinné stránky, ne?V roce 2013 vyšlo pár fantastických knížek a dost dobrých filmů. Většinu z nich už jsem ukradla, nebo se pokusila ukrást z místní knihovny (ehem...obrazně řečeno, samozřejmě...). Jaké čachry machry se zase udály na naší politické scéně, o tom snad není ani třeba mluvit, ale snad nikdo není tak naivní, aby si myslel, že nový rok 2014 na tom něco změní. Ale bylo by to fajn. I když se musím přiznat, že dokud mi nezpoplatní školu, nezdraží knihy a neposunou mi hrnaici plnoletosti, tak je mi to v podstatě jedno.
Mě osobně se v roce 2013 docela hustě změnil život. Nástup na střední (ten bolel), poznala jsem nové lidi (to většinou tak moc nebolelo) a někteří z nich jsou teď vážně hodně důležití :). Skoro se mi ani nechce věřit, že to, co se odehrálo v lednu se vlastně odehrálo letos. Letošní rok byl fakt nabušenej. Občas jsem měla chuť někoho zabít a nebo se dovolávat vyšších sil, proč to v roce 2012 nemohlo skončit.

Hodně lidí si přeje, aby rok 2014 byl lepší. Ale já si myslím, že to, jaký bude, je na nás. Pokud sebereme odvahu a zkusíme udělat to, co skutečně chceme, bude ten rok dobrý. Nebojte se riskovat, protože risk je zisk, i když se člověk občas parádně spálí. Alespoň si ten rok budete pamatovat, což se taky nepoštěstí všem.
Bylo špatně, bylo dobře, ale hlavně že nějak bylo. Dokud jsme zdraví... A tak dále, znáte to. Někdo má teď, na konci roku, samé starosti, koneckonců, dárky, Vánoce, rodina, která je občas na zabití...Ale klídek. Všechno se nějak vyřeší. Osobně už dost let spoléhám na samořešící schopnost problémů, i když ty stresy jsou občas na houby.

Takže, co ještě říct? Veselé Vánoce 2013 a dobrý vstup do roku 2014. Budu vám držet palce a doufám, že vy mě taky :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 23. prosince 2013 v 11:43 | Reagovat

Samozřejmě že budu, štastné a veselé :-)  :-)  :-)

2 Feelingroovy Feelingroovy | E-mail | Web | 23. prosince 2013 v 11:55 | Reagovat

Držím palce, abys střední zvládla ve zdraví...někdy je to o hubu...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama