Plány - Květen 2014

1. května 2014 v 18:59 | Eliza |  Blog
No, tohle dělám ze dvou důvodů:
1) Přijde mi to jako fajn způsob, jak si uspořádat plány s blogem a tak trochu závazné, aby se ty plány skutečně plnily
2) Myslím, že byste to také chtěli vědět, co se tu bude dít za šachy

Znáte mě. Nebude to nic velkého :D1) Dodělám 30 day book challenge. Není to 30 dní v řadě, ale přijde mi dobrý to dodělat zvlášť proto, že jsou tam témata, na která jsem se těšila.
Skóre: 2/27 zbývajících

2) Budu přidávat další recenze, za tento měsíc jich bude alespoň 5. Jo, řekla jsem to. Dvě až tři knihy už mám načtené, další čtu a ještě říct budu. Upřímně, chci se dopracovat ke spolupráci s nakladatelstvím jako recenzent a musím trochu zapracovat na stylu i projevu, který do recenzí dávám. Pokud máte jakoukoliv připomínku k tomu jak to dělám, napiště to pod nějakou z nich nebo klidně pod tenhle článek. Vážně bych to ocenila zvlášť od těch, kteří už recenzní výtisky dostávají. Klidně i nějaké tipy a tak.
Skóre: 3/5 plánovaných

3) Přidám víc básní. Snad o ně stojíte, protože tu budou :D Když mám depku, nebo jsem naopak šťastná, píšu je. A hodně. A hlavně ve škole.
Skóre: 1/?

4) Přibudou drabbly a jednodílné povídky - přibližně 2 - 3. Drabble je fajn způsob jak se procvičit a jednodílná povídka je pro mě beznadějný trénink do budoucna na jednodílnou knihu xD
Skóre: 2/2 - 3 plánovaných

5) Tady se chvíli zastavíme. Kapitolové povídky:
- Povídka Eye of the Wolf pokračovat BUDE a to co nejdřív. Mám s ní plány, velké plány, a plány na dlouho. Doufám, že jí zůstanete věrní.
Skóre: Už jsem přidala desátou kapitolu a jedenáctá je ve zpracování.

- Povídka Expulsion pokračovat nebude. Nejsou čtenáři a hlavně se přiznám, že je to dost osobní začátek. Moje první kapitolová povídka a musím uznat, že ne všechno musí vidět celý svět. Stávající kapitoly zůstanou, ale pokud se neprojeví nějaká vůle v ní pokračovat, dalši kapitoly přibudou teprve až mi dojde veškerá munice.
OPRAVA: Povídka pokračovat bude. Někdo jí čte a mě se chce xD

- Přemýšlím o přepracování Another Fire. Je to také můj začátek a jsou tam věci, které chci opravit. Prodloužit. Změnit. Snad budete pro.
Skóre: To necháme asi na později.

- Přeživší budou dokončeni do konce týdne a budu se snažit o epic finále, když to trvalo tak dlouho :D - Do konce danho týdne to teda nebylo, ale...Hlavně, že už to je xD

- Po domluvě s Treiem/Nogardem bych možná byla schopná uvést do provozu znovu i společnou povídku nás dvou, ale to je až ke konci seznamu, takže uvidíme.

6) Mám nápady na nové povídky. A teď jsem to asi zakřikla. Zkrátka budou tu nové povídky. Snad originální, každopádně objeví se až po dokončení Přeživších a rozpohybování EotW. Jakmile se dostanu zase do varu, budou tu. Fantasy nebo distopie, možná něco ze života. Nic jiného ode mě radši nečekejte xD

- Možná na tenhle seznam ještě něco přibude. Postupně si budu vyškrtávat. Držte palce, ať to všechno vyjde ;)
Květen bude takový rozjiždění měsíc mé tvorby, protože jsem trochu zakrněla. Docela dlouho jsem nepsala. Docela hodně dlouho. Takže opravdu doufám, že se všechno povede tak, jak má.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carry Carry | Web | 1. května 2014 v 19:13 | Reagovat

skvělé plány. :)

2 Keisu Keisu | 1. května 2014 v 19:25 | Reagovat

Haha.. Plány.. Hahaha, brácho, jsem na tebe i na sebe velmi zvědavá :D
Těšim se na drabbly, to je tajemství, které jsem zatím neodhalila :D

3 Kaisa FireFlie Kaisa FireFlie | E-mail | Web | 3. května 2014 v 15:08 | Reagovat

Taky jsem si říkala, že si to naplánuji, ale nějak mě to přešlo. :D Jako doopravdy, jsem příšerná lemra, takže jsem nebyla schopná vypudit vůbec nic. Mám teď toho sakra moc rozepsaného a vidina, že si řeknu, tak příští měsíc další kapitolu, mě ubíjí. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama