Blogové vyhlídky

26. června 2016 v 18:42 | Eliza |  Blog

Zdrávas!
Nejspíš jste si všimli, že na to poslednou dobou dost kašlu. Jo, smysluplný článek tu nebyl už skoro měsíc, neobíhám, všeobecně se tu nic moc neděje.

Je to jednoduše proto, že poslední dobou (kromě zařizování brigády a podobně) prostě nemám na blog náladu. Pokud už něco dělám, tak píšu FF na Wattpad, nebo hraju RPG, kde obvykle vyčerpávám svojí tvůrčí energii dost na max. Na blog není nálada, nejsou ani nápady. Což je ale problém.


Po prázdninách budu začínat maturitní ročník. Je to tady, přátelé, i na mě dojde řada s maturou a nabízí se otázka, co bude s blogem. Během prázdnin samozřejmě čas bude, ale musíme si to tu nějak ujasnit.

Během maturitního ročníku tu budu nejspíš ještě míň než do teď a proto bych ráda během prázdnin uzavřela projekty, pvoídky atd. Některé uzavřu tím, že je dokončím, některé tím, že je prostě zruším. Je celkem jasné, že nemůžu všechno dotáhnout do konce, nedá se to stihnout.

Doufám, že teď bude vycházet víc článků, chci na tom zamakat, ale především chci, abyste věděli, že po prázdninách to nebude moc dobrý, s aktivitou to půjde dolů vodou a nejspíš se tu objeví tak jeden článek za měsíc, možná dva. Zkrátka nic moc.

Snad jste s tím v pohodě a chápete to, pokusím se co nejvíc projektů dokončit, chcí mít totiž na blogu čisto, abych to tak řekla. Zatím přesně nevím, co všechno budu rušit, uvidí se podle toho, jak mi to všechno půjde. Hned teď jdu na další pokračování Já, pisálek, to mi obvykle trochu nastartuje tvůrčí energii a snad z toho i něco bude.

Doufám, že jste vysvědčení uzavřeli v pohodě, že už se těšíte na prázdniny a hlavně salámujte, protože přijdou doby, kdy nebudete moct tak salámovat :D V nejbližší době oběhnu i blogy, omlouvám se za to tisíckrát, ale...Ale no.
Páčko!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama